top of page
brain.jpg

SMARTCOATINGS

reaserch.jpeg

Nové technologie – nové možnosti

Jsme lidé, kteří věří v obrovský potenciál nanotechnologií. Náš inovativní přístup k využití fotokatalýzy přináší nové možnosti v přístupu k řešení aktuálních civilizačních problémů.

Ve Smartcoatings se zaměřujeme na výzkum a vývoj chytrých technologií, jejichž vlastnosti využíváme ke zlepšení prostředí, ve kterém žijeme.

 

Náš tým expertů

Složili jsme náš vývojový a realizační tým z těch největších kapacit v oboru a dokážeme své poznatky přetvářet do smysluplných výsledků. Jsme přesvědčeni, že tato nová řešení jsou velkou příležitostí pro byznysové a průmyslové využití s jasnou perspektivou a návratností investic.

Nanotechnologie fungují! - máme ověřené výsledky

Všechna funkční řešení přivádíme do fáze patentové ochrany. Svým systémům věříme natolik, že dokážeme jejich vlastnosti garantovat a prokázat výsledky z testování i zkušenostmi z praxe.

 

 

Chceme růst!

Náš tým momentálně hledá partnery pro další rozvoj a spolupráci po celém světě. Jste společnost z oblasti chemickotechnologické výroby, nebo hledáte příležitosti pro perspektivní investice? Jsme připraveni Vám představit všechna naše řešení do posledního detailu.

 

 

Chcete vědět víc o naší činnosti?

Aktuálně například testujeme Samočistící antibakteriální a virucidní nátěry a textilie. Vyvíjíme samoochlazovací nátěrový systém, který zvládne pomocí fotokatalýzy ochladit ošetřené povrchy a mnoho dalších. Podívejte se.

bottom of page