brain.jpg

SMARTCOATINGS

Nové technologie – nové možnosti

Jsme tým lidí, kteří věří v neomezené možnosti nových nanotechnologií. Náš inovativní přístup k využití fotokatalýzy nabízí nové možnosti v přístupu k řešení aktuálních civilizačních problémů.

Nanotechnologie přináší nové možnosti. Ve Smartcoatings se zaměřujeme na nové příležitosti, analyzujeme a vyvíjíme takové ochranné nátěry a materiály, které svými vlastnostmi vytváří synergický efekt v možnosti jejich využití.

 

Náš tým expertů

Složili jsme náš vývojový a realizační tým z těch největších kapacit v oboru a dokážeme naše poznatky přetvářet do smysluplných výsledků. Jsme přesvědčeni, že tato nová řešení jsou v důsledku velkou příležitostí pro byznysové a průmyslové využití s jasnou perspektivou a návratností investic.

Nanonátěry fungují! - máme ověřené výsledky

Všechna funkční projekty přivádíme do fáze patentové ochrany. Našim systémům věříme natolik, že dokážeme jejich vlastnosti garantovat a prokázat několikaletými zkušenostmi z praxe.

 

 

Chceme růst!

Náš tým momentálně hledá partnery pro další rozvoj a spolupráci. Jste společnost z oblasti chemickotechnologické výroby, nebo hledáte příležitosti pro perspektivní investice? Jsme připraveni Vám představit všechna naše řešení do posledního detailu.

 

 

Chcete vědět víc o naší činnosti?

Aktuálně například testujeme Samočistící Antibaketeriální a virucidní nátěry a textilie. Vyvíjíme například samoochlazovací nátěrový systém, který zvládne pomocí fotokatalýzy ochladit ošetřené povrchy a mnoho dalších. Podívejte se..

Chcete vědět více? 

 

Kontaktujte nás

 

+420 774 361 508  

info@smartcoating.cz

SC_logo_white_150dpi.png

Smart Coatings s.r.o. © 2020